Aktualności > LibraLogic i InnerVision nawiązały współpracę


26 kwietnia, 2010
libralogic-logo

InnerVision Sp. z o.o. szybko się rozwija, czego dowodem jest ostatnio nawiązana współpraca.

LibraLogic i InnerVision nawiązały współpracę w zakresie rozwiązań technologicznych umożliwiających oferowanie niezawodnych, elastycznych i wysokowydajnych rozwiązań i usług z wykorzystaniem autorskich, w pełni skalowalnych rozwiązań klastrowych w modelu SaaS (Software As A Service).

„LibraLogic to firma , której celem jest dostarczanie Klientom elastycznych rozwiązań do zarządzania danymi, które można przetworzyć w użyteczne biznesowo informacje. LibraLogic skupia się na przygotowywaniu rozwiązań do analiz, wspomagania podejmowania decyzji i efektywnego przetwarzania danych z wykorzystaniem najnowszych trendów i dostępnych technologii informatycznych z zakresu Business Intelligence. Rozwiązania tworzone przez LibraLogic skierowane są do osób, które, na co dzień podejmują kluczowe decyzje biznesowe i marketingowe. Kluczowym elementem w bezpiecznym i efektywnym oferowaniu naszych rozwiązań jest platforma serwerowa i
towarzyszące jej usługi powiązane. Mając na uwadze doświadczenie i kompetencje InnerVision wiemy, że Klienci korzystający z naszych aplikacji wykorzystujących insfrastrukturę naszego kooperanta otrzymają profesjonalne wsparcie w każdej sytuacji ” – mówi Rafał Knap , partner w LibraLogic.

„InnerVision jest spółką świadczącą profesjonalne usługi hostingowe oraz administratorskie, w oparciu o autorskie rozwiązania klastrowe. Wysokie gwarancje (SLA) na świadczone usługi wynikają z całkowicie redundantnej infrastruktury. Zaczynając od podwojonej warstwy sieciowej, poprzez klastry serwerów, na aplikacjach kończąc. Wszystko to dostępne za przystępną cenę. Bezpośredni dostęp do węzłów wymiany ruchu internetowego pozwala spółce zarówno na indywidualne negocjacje cen jak i gwarantuje najwyższą jakość połączeń, co przekłada się na atrakcyjne warunki dla klientów. Jesteśmy
przekonani, iż LibraLogic korzystając z naszych usług i wsparcia administratorskiego, oferuje stabilną wartość dodaną dla swoich klientów w postaci niezawodności swoich rozwiązań oraz przystępnych cen” – mówi Piotr Rybicki, prezes Zarządu InnerVision Sp. z o.o.

Mając na uwadze obecne dotychczas realizowane projekty InnerVision i LibraLogic zapowiadają dalszą współpracę.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.