Aktualności > Nowoczesna Firma Sp. z o.o. korzysta z usług InnerVision


27 sierpnia, 2010
logo_nf

Kolejny sukces w we wdrożeniu rozwiązań InnerVision. Tym razem na warsztat poszedł popularny serwis dla kadry menadżerskiej: nf.pl

„Współpraca z InnerVision to była trafna decyzja. Po wdrożeniu rozwiązania z najwyższej półki – ‚Fully Scalable Cluster‚, nasz serwis zyskał nieograniczoną skalowalność i odporność na awarie. Ponadto, dzięki wzrostowi wydajności infrastruktury, obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania naszym portalem. Paradoksalnie, całkowity koszt utrzymania infrastruktury zmalał w porównaniu, gdy zajmowaliśmy się tym sami. Z przekonaniem mogę stwierdzić, iż czuję się spokojniejszy mając świadomość, że administracją serwerami zajmują się prawdziwi eksperci” – mówi Władysław Farafonow, Prezes Zarządu Nowoczesna Firma Sp. z o.o.

„Przypadek wdrożenia infrastruktury dla tak dużego portalu nie jest dla nas żadną nowością. Specjalizujemy się w tego typu zadaniach i nasi klienci są zawsze pozytywnie zaskakiwani efektem końcowym. Cenimy otwartość Nowoczesnej Firmy na zastosowanie dodatkowych technologii jak revProxy, sphinxSearch czy memcached. Dalsze optymalizacje zajmą niestety więcej czasu, gdyż mocno ingerują w kod rozbudowanego portalu, ale gwarantujemy kolejny skok jakościowy po zakończeniu prac” – mówi Piotr Rybicki, Prezes Zarządu InnerVision Sp. z o.o.

Obie spółki deklarują poszerzenie współpracy w niedalekiej przyszłości.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.