Aktualności > 3BEE Sp. z o.o. decyduje się na rozwiązanie klastrowe od InnerVision


30 września, 2010
logo3bee

Firma znana z obsługi konkursów SMS-owych oraz tworzenia popularnych aplikacji dla Facebook-a, postanawia usprawnić swoją infrastrukturę, korzystając z profesjonalnych usług InnerVision.

„Awaria serwerów podczas trwania kampanii SMS, jest dla nas sytuacją nie do zaakceptowania. Jasnym dla nas jest, że jeden serwer nie uchroni nas przed taką sytuacją i potrzebujemy profesjonalnego rozwiązania klastrowego. Według naszej analizy, tylko InnerVision było w stanie podołać takiemu przedsięwzięciu w sposób kompetentny. Dzięki przeprowadzeniu szeregu testów, jesteśmy pewni, iż nasza decyzja odnośnie wyboru technologii i partnera była trafna” – mówi Maciej Olejniczakowski, Prezes Zarządu 3BEE Sp. z o.o.

„Przejście na taką infrastrukturę ma też wiele dodatkowych zalet. Jedną z nich jest przeźroczysta aktualizacja systemów i oprogramowania. Teraz taką operację można będzie przeprowadzić bezboleśnie, bez żadnych przerw technicznych. To niezwykle komfortowe środowisko, w zasadzie dla każdego” – mówi Piotr Rybicki, Prezes Zarządu InnerVision Sp. z o.o.

Dalszy rozwój i wzajemne zadowolenie ze współpracy obu Spółek, gwarantują rozszerzenie zakresu wspólnych działań w przyszłości.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.