Aktualności > InnerVision wspiera akcję społeczną kupindeks.pl


8 lutego, 2011
Akademia Przyszłości

Dzięki profesjonalnej infrastrukturze, kampania w mediach skierowana na strony serwisuwww.kupindeks.pl, odbyła się bez najmniejszego problemu.

„Od początku działalności, InnerVision sympatyzuje z akcjami społecznymi wspierając je od strony serwerowej. Nie raz zdarzyło nam się przejąć opiekę techniczną nad serwisem WWW, na który zostanie skierowany olbrzymi ruch internetowy. Zwykłe rozwiązania serwerowe nie są przygotowane na obsłużenie wielkich kampanii. Nasze klastrowe usługi są dobrze przygotowane na takie wydarzenia, a dowodem jest sukces dla tej kampanii.” – mówi Piotr Rybicki, Prezes Zarządu InnerVision Sp. z o.o.

„Usługi InnerVision znam od dawna i doceniam ich wysoką jakość. Gdy dowiedziałem się o nadchodzącym wielkim wzroście oglądalności na nasz serwis WWW, nie miałem wątpliwości do kogo zwrócić się o wsparcie. Nie zawiodłem się: każdy kto wpisał adres serwisu WWW w przeglądarce, wszedł na stronę błyskawicznie i bez żadnych problemów. Gorąco polecam współpracę z InnerVision.” – mówi Michał Gorajek, właściciel 4-o-clock.

Właścicielem serwisu kupindeks.pl oraz inicjatorem akcji AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest Stowarzyszenie Wiosna.

Wykonawcą serwisu jest 4-o-clock.

Wsparcie technologiczne na czas kampanii zostało dostarczone przez InnerVision Sp. z o.o.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.