Niezawodność

  • Charakterystyka techniczna centrum danych [PDF] – wkrótce

Oferowana przez nas, w pełni redundantna, infrastruktura sprawia, że awaria pojedynczego elementu nie powoduje awarii całego systemu. Korzystamy wyłącznie z markowych serwerów HP, a centrum danych w którym są umieszczone, spełnia rygorystyczne wymogi Tier-3 Data Center (wg ANSI EIA TIA 942).

Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i potwierdzonymi kwalifikacjami. Nasi eksperci nierzadko występują na konferencjach jako prelegenci, czy prowadzą szkolenia z zakresu administracji i optymalizacji serwisów internetowych. Równie ważna jest dla nas komunikatywność, bo w końcu to dzięki bliskiej współpracy najłatwiej zrozumieć potrzeby Klienta i błyskawicznie na nie odpowiadać.

Połączenie wiedzy i doświadczenia pozwoliło nam wypracować własne , unikalne rozwiązania, na których opieramy swoje usługi. Korzystamy ze zdobyczy i aktywnie współtworzymy sektor open-source, który rozwijamy tak, aby mógł lepiej odpowiadać na potrzeby nasze, naszych Klientów i całej społeczności open-source. Zapoznaj się z naszymi projektami niekomercyjnymi.

To jedynie kilka dowodów na to, że dbając o jakość świadczonych usług, nie uznajemy kompromisów i nie korzystamy z mało efektywnych, niestabilnych półśrodków.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.