O nas

InnerVision otworzyliśmy w 2009 roku. Uznaliśmy, że na rynku jest miejsce dla profesjonalnej firmy skupiającej ekspertów IT i dającej szansę outsourcingu związanych z nim kwestii. Dla firmy, która do każdego Klienta podejdzie indywidualnie – poznając dokładnie jego potrzeby. Dla firmy, która wykorzysta wiedzę i doświadczenie swoich pracowników tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na wyzwania stawiane przez dynamicznie rozwijający się segment IT.

Chociaż naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych usług informatycznych związanych z budową, modernizacją oraz administracją infrastruktury, to oprócz tego nasi Klienci mogą również korzystać z naszych usług wspomagających rozwiązania internetowe, oraz szeregu profesjonalnych usług dodatkowych. Nasza oferta nieustannie ewoluuje, dzięki czemu jesteśmy w stanie wspomagać firmy zarówno w sektorze B2B jak i B2G.

Dzięki opracowaniu innowacyjnych rozwiązań na platformach Linux/UNIX, jesteśmy w stanie dostarczyć stabilne i w pełni skalowalne systemy klastrowe o wysokiej niezawodności, na których opieramy nasze rozwiązania. Współpraca z nami pozwala obniżyć koszty oraz uprościć proces zarządzania infrastrukturą IT. Co równie istotne – korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, markowych serwerów firmy HP utrzymywanych w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach. O jakości naszych usług może świadczyć fakt, że jako jedna z niewielu firm na rynku dajemy pisemną, wysoką gwarancję SLA na nasze wdrożenia.

Oprócz działalności komercyjnej (o przeprowadzonych lub jeszcze trwających wdrożeniach mogą Państwo poczytać w zakładce Case Study), bierzemy czynny udział w rozmaitych projektach sektora Open Source, jak również prowadzimy własne projekty. Redagujemy również TechBlog, na którym zamieszczamy artykuły związane najczęściej z technicznymi aspektami związanymi z prowadzoną przez nas działalnością.

W jaki sposób przekazanie tematów związanych z IT może pomóc Państwa firmie? Przede wszystkim:
– pomoże obniżyć koszty operacyjne oraz poprawić rentowność,
– obniży ryzyko operacyjne, dzięki wdrożeniu odpowiedniego systemu klastrowego,
– zapewni zarówno ciągłość działania, jak i odporność na awarie prowadzonemu w sieci biznesowi,
– da dostęp do wiedzy i porad ekspertów branży IT.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu.

© wszystkie prawa zastrzeźone | INNERVISION Sp. z o.o.